Szanowni Państwo pragniemy poinformować, że zamówienia drzewek oraz wszystkie zapytania dotyczące sprzedaży wysyłkowej, cen, oferty  w Hurtowni Szkółkarskiej należy kierować tylko na adres:

jzwcur@wp.pl

lub

telefonicznie pod nr tel.

81 8816111 (w godz. 8:00 – 17:00)

Jeśli zaintersuje Państwa jakiś produkt z naszej oferty , uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów dostawy.

Poniżej znajdują się ogólne warunki prowadzenia sprzedaży wysyłkowej:

  • drzewka sprzedajemy przez cały rok. W okresie od jesieni do wiosny materiał szkółkarski dostępny  jest z gołym korzeniem i w donicach. W okresie letnim materiał szkółkarski sprzedawany przez nas jest tylko w donicach.
  • Do ceny zakupu towaru doliczamy koszty pakowania i wysyłki firmą kurierską.
  • Drzewka owocowe lub ozdobne, których rozmiar przekracza 160 cm, jeśli to możliwe, przycinane są do wymaganej wysokości 160 cm.
  • Większe zamówienia o wadze powyżej 30kg rozdzielane są na mniejsze paczki, płatne osobno.
  • W uzasadnionych logistycznie i ekonomicznie przypadkach towar jest pakowany na paletę lub    skrzyniopaletę. Koszt wysłania palety/skrzyniopalety uzależniony jest od jej wagi i ustalany podczas kontaktu  mailowego lub telefonicznego.
  • W szczególnych przypadkach gdy występują chwilowe braki asortymentowe lub indywidualne cechy produktu (podatność rosliny na uszkodzenia, itp) nie pozwalają na realizację wysyłki, zastrzegamy sobie prawo pomniejszenia ilości wysyłanego towaru lub do odmowy przyjęcia zamówienia.
  • w celu poprawnej realizacji zamówienia należy podać rodzaj, gatunek, ilość zamawianych roślin, Imię, nazwisko, nazwę firmy, pełny adres oraz telefon kontaktowy. Nie prowadzimy bazy danych naszych klientów oraz nie przechowujemy danych teleadresowych.