W naszym sklepie internetowym JZW CUR znajdziesz różne gatunki drzew owocowych, takich jak jabłonie, grusze, grusze azjatyckie, brzoskwinie, morele, nektaryny. Posiadanie ich w swoim ogrodzie przynosi wiele korzyści – drzewka są piękną ozdobą naszej zielonej przestrzeni, ale także wydają pyszne plony, które możemy wykorzystywać na wiele sposobów. Zachwyć się naturalnym pięknem naszych drzewek i poznaj smaki ich soczystych owoców!

Zachęcamy do zakupu naszych wyjątkowych starych odmian jabłoni, grusz, śliw, czereśni i wiśni, które cieszą się dużą odpornością na choroby, świetnie nadają się do uprawy amatorskiej, a smak ich owoców przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.

Zapraszamy także do zakupu roślin ozdobnych, które stanowią piękną, naturalną dekorację ogrodu. W naszym asortymencie znajdziesz byliny, krzewy liściaste, krzewy iglaste oraz drzewa alejowe. Przy wykorzystaniu roślin możesz dowolnie zaaranżować swoją przestrzeń ogrodową, tworząc doskonałe miejsce do wypoczynku i błogiego relaksu.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Wyświetlanie 1–9 z 177 wyników